Jak nasza firma buduje lodowiska?

0
142
sztuczne lodowisko budowa

Budujemy dla państwa sztuczne lodowiska

To właśnie one są dostosowane do państwa potrzeb, jesteśmy w stanie przedsięwziąć się niemalże wszystkich zleceń.
Nasze mobilne lodowiska są dostarczane i rozkładane na miejscu przez państwa o parametrach dokładnie określonych w naszej umowie. Nasze usługi zwykle wykonujemy na terenach wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego. To że wykonujemy budowę lodowisk na indywidualne życzenie klienta jest faktem.

W naszej ofercie posiadamy ponadto lodowiska o rozmiarach:

• 300m2,
• 450m2,
• 600m2,
• 800m2,
• 1200m2,
• 1500m2,
• 1800m2 (Hokej).

budowa lodowiska wygląda w następujący sposób:

Przyjeżdżamy do państwa w wyznaczone w umowie lokalizacje wraz z wszelkim potrzebnym do tego celu osprzętowaniem. Nasza ekipa wyspecjalizowanych fachowców na miejscu dokonuje potrzebnych w celu przygotowania miejsca do rozbudowy lodowiska. Budowa lodowisk w naszej firmie przebiega z dbałością o każdy szczegół. Montujemy niezbędne dodatki takie jak np. oświetlenie, barierki itp. Posiadamy przeszkolony zespół, który posiada kurs pierwszej pomocy oraz dokładnie zna przepisy BHP.

Nasza profesjonalność

Wraz z lodowiskiem oferujemy państwu dodatkowo uruchomienie różnego rodzaju band reklamowych. W naszej ofercie znajdują się również budowy lodowisk wykonywane z rozmysłem na mecze hokejowe.
Budżet jest ustalany personalnie, ponieważ ciężko jest zawrzeć koszt takiego przedsięwzięcia w stałej cenie.
Nasza firma RAS zajmuje się profesjonalnie takimi usługami jak, budowa lodowisk to nasza specjalność, gwarantujemy w tym fachu niezawodność, wysoką jakość oraz stuprocentową bezkonkurencyjność na rynku chłodnictwa użytkowego.

Zerknij do naszego poprzedniego artykułu ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ