Jak wybrać drzwi wejściowe do naszego mieszkania bądź domu jednorodzinnego?

0
560
dobre drzwi drewniane

Główne cechy jakie powinny posiadać dobre drzwi wejściowe do mieszkania

Główną cechą jaką powinny posiadać drzwi wejściowe naszego domowego zacisza jest ich wygłuszenie. Na klatkach schodowych w wieżowcach stale się coś dzieje. Może to powodować hałas przechodzący wprost do naszego mieszkania oraz przeszkadzać nam w naszym codziennym funkcjonowaniu.

Dlaczego natężenie hałasu jest tak bardzo ważne?

Przypomnimy iż hałasy dobiegające z ulicy są w stanie przekraczać wartość 80dB co przekłada się bardzo solidnie na nasze samopoczucie oraz wyczerpanie jako że człowiek najlepiej się czuje gdy przebywa pod stałym natężeniem 40dB idących spośród otaczającego go środowiska.
Drzwi wyciszające potrafią niwelować wartość natężenia hałasu dobiegającego aż do naszego domostwa o wartość przeszło 30dB. Gwarantują nam to solidne uszczelki oraz wypełnienie drzwi uwieńczone idealnym i wręcz wyraźnym dopasowaniem do futryny.

Dlaczego patrzeć na jakość?

Drzwi wejściowe, które zostają montowane na naszych klatkach schodowych mają lepszej jakości wygłuszenie z powodu wypełnienia ich płytami układanymi warstwami bądź także płytami, które są wykonane z wiórów.
Pamiętajmy niemniej jednak że nawet najlepszej jakości drzwi nie są w stanie zapewnić nam chcianego przez nas poziomu wygłuszenia jeśli drzwi zostaną fatalnie osadzone w naszej futrynie. Jeżeli tylko kiepsko osadzimy naszą ościeżnice czy też nieprawidłowo dopasujemy skrzydła naszych drzwi spowoduje to nic innego jakcałkowity brak efektów. Zamknięcie naszych drzwi wejściowych jednocześnie musi być perfekcyjne i wyregulowanie, drzwi nie mogą zamykać się zbyt lekko ani zbyt ciasno.

Dlaczego warto nas wybrać?

Firma Agmar posiada najsolidniejsze i najsprawniejsze drzwi wejściowe do mieszkania na naszym rynku, które gwarantują 100% ciszy w naszym domu, gwarantujemy dodatkowo łatwy montaż takowych drzwi na miejscu.

Zapraszamy do naszego poprzedniego artykułu ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ